HM78D-1210100MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-1210100MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-1210100MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-1210100MLFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-1210100MLFTR
Tau Wae HM78D-1210100MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92981 pcs Pepa Raraunga HM78D-1210100MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 987-1451-2
HM78D1210100MLFTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance - He Raupapa I honohia 41.12µH
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 10µH Teitei 0.413" (10.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 41.12µH Inductance - Connected in Series 10µH Inductance - Connected in Parallel 20 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.2A Nonstandard DC Resistance (DCR) - Raupapa 80 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Tika 20 mOhm Max Rahi o teianei - Raupapa 5.85A
Te Hurihanga o Naianei - Tika 11.75A Whakatauranga onamata - Raupapa 1.6A
Whakatauranga o Naianei - He pararite 3.2A