HM78-607R6LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-607R6LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7.6UH 5.9A 20 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM78-607R6LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-607R6LFTR
Tau Wae HM78-607R6LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 7.6UH 5.9A 20 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5504 pcs Pepa Raraunga HM78-607R6LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 7.6µH Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 7.6µH Shielded Inductor 5.9A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.9A