HM78-60470LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-60470LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 2.5A 85 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM78-60470LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-60470LFTR
Tau Wae HM78-60470LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 2.5A 85 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5859 pcs Pepa Raraunga HM78-60470LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Inductor 2.5A 85 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.5A