HM78D-1210470MLFTR
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM78D-1210470MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-1210470MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-1210470MLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-1210470MLFTR
Tau Wae HM78D-1210470MLFTR Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4198 pcs Pepa Raraunga HM78D-1210470MLFTR.pdf
Whakamahi Shielded Taumahi Whakamātautau - Raupapa I honohia 2
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Raupapa HM78D
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1454-2
HM78D1210470MLFTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore 260 mOhm Max Waehanga Kaihanga HM78D-1210470MLFTR
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 188µH Teitei 0.413" (10.50mm)
Whakaahua nui Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 65 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD DC Resistance (DCR) - Raupapa 65 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Tika 2.75A Rahi o teianei - Raupapa 5.5A
Te Hurihanga o Naianei - Tika 950mA Whakatauranga onamata - Raupapa 1.9A
Whakatauranga o Naianei - He pararite 47µH