HM78D-1210680MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-1210680MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-1210680MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-1210680MLFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-1210680MLFTR
Tau Wae HM78D-1210680MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36477 pcs Pepa Raraunga HM78D-1210680MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 987-1456-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance - He Raupapa I honohia 272µH
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 68µH Teitei 0.413" (10.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 272µH Inductance - Connected in Series 68µH Inductance - Connected in Parallel 98 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 800mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - Raupapa 392 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Tika 98 mOhm Max Rahi o teianei - Raupapa 2.2A
Te Hurihanga o Naianei - Tika 4.45A Whakatauranga onamata - Raupapa 400mA
Whakatauranga o Naianei - He pararite 800mA