HM73-40R50LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM73-40R50LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-40R50LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 500NH 40A 1 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-40R50LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-40R50LFTR13
Tau Wae HM73-40R50LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 500NH 40A 1 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48184 pcs Pepa Raraunga HM73-40R50LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.555" L x 0.512" W (14.10mm x 13.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1233-1 Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 500nH
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 500nH Shielded Inductor 40A 1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 mOhm Max
Whakatauranga onamata 40A I teie nei - Maama 49A