HM73-50140LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-50140LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 14UH 5.5A 13.2 MOHM
Ngā Rauemi: HM73-50140LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-50140LFTR13
Tau Wae HM73-50140LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 14UH 5.5A 13.2 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5981 pcs Pepa Raraunga HM73-50140LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.532" L x 0.512" W (13.5mm x 13mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 14µH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 14µH Shielded Inductor 5.5A 13.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.5A
I teie nei - Maama 10A