HM73-40R90LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-40R90LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 900NH 25A 1.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-40R90LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-40R90LFTR13
Tau Wae HM73-40R90LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 900NH 25A 1.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3962 pcs Pepa Raraunga HM73-40R90LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.555" L x 0.512" W (14.10mm x 13.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 900nH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 900nH Shielded Inductor 25A 1.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 mOhm Max Whakatauranga onamata 25A
I teie nei - Maama 40A