HM73-402R2LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM73-402R2LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-402R2LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 15A 2.6 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-402R2LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-402R2LFTR13
Tau Wae HM73-402R2LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 15A 2.6 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5427 pcs Pepa Raraunga HM73-402R2LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo - Rahi / Rahi 0.556" L x 0.512" W (14.10mm x 13.00mm)
Raupapa HM73 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1232-2
HM73402R2LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM73-402R2LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Momo Hangarau 2.2µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.6 mOhm Max Whakaahua nui 2.2µH Shielded Inductor 15A 2.6 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 15A 2.6 MOHM SMD Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 27A Whakatauranga onamata 15A