HM73-318R2LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-318R2LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 5.6A 26 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-318R2LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-318R2LFTR13
Tau Wae HM73-318R2LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 5.6A 26 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5649 pcs Pepa Raraunga HM73-318R2LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Shielded Inductor 5.6A 26 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.6A
I teie nei - Maama 16A