HM70-501R2LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM70-501R2LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 25A 2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM70-501R2LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM70-501R2LFTR13
Tau Wae HM70-501R2LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 25A 2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4192 pcs Pepa Raraunga HM70-501R2LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.508" W (13.50mm x 12.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM70
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 180°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 25A 2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 mOhm Max Whakatauranga onamata 25A
I teie nei - Maama 24A