HM70-431R9LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM70-431R9LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.9UH 20A 2.2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM70-431R9LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM70-431R9LFTR13
Tau Wae HM70-431R9LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.9UH 20A 2.2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5866 pcs Pepa Raraunga HM70-431R9LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.398" W (12.50mm x 10.10mm)
Tae Mahi -40°C ~ 180°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.9µH Teitei - Tae (Max) 0.226" (5.75mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.9µH Shielded Wirewound Inductor 20A 2.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 20A
I teie nei - Maama 15A