HM70-341R3LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM70-341R3LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.3UH 18A 2.48 MOHM
Ngā Rauemi: HM70-341R3LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM70-341R3LFTR13
Tau Wae HM70-341R3LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.3UH 18A 2.48 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5034 pcs Pepa Raraunga HM70-341R3LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.354" W (10.50mm x 9.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 180°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.3µH Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.3µH Shielded Wirewound Inductor 18A 2.48 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.48 mOhm Max Whakatauranga onamata 18A
I teie nei - Maama 20A