HM70-401R6LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM70-401R6LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.6UH 20A 2.36 MOHM
Ngā Rauemi: HM70-401R6LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM70-401R6LFTR13
Tau Wae HM70-401R6LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.6UH 20A 2.36 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4796 pcs Pepa Raraunga HM70-401R6LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.496" L x 0.433" W (12.60mm x 11.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM70
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 180°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.6µH Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.6µH Shielded Wirewound Inductor 20A 2.36 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.36 mOhm Max Whakatauranga onamata 20A
I teie nei - Maama 20A