HM70-602R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM70-602R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2UH 22A 2.6 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM70-602R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM70-602R0LFTR13
Tau Wae HM70-602R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2UH 22A 2.6 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4724 pcs Pepa Raraunga HM70-602R0LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM70
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 180°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2µH Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2µH Shielded Wirewound Inductor 22A 2.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.6 mOhm Max Whakatauranga onamata 22A
I teie nei - Maama 15A