HA55L-4523500LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA55L-4523500LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 50UH 32A 8.35 MOHM TH
Ngā Rauemi: HA55L-4523500LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA55L-4523500LF
Tau Wae HA55L-4523500LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 50UH 32A 8.35 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5754 pcs Pepa Raraunga HA55L-4523500LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.772" L x 0.906" W (45.00mm x 23.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HA55
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 50µH Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 50µH Shielded Wirewound Inductor 32A 8.35 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.35 mOhm Max Whakatauranga onamata 32A
I teie nei - Maama 20A