HA55L-3023135LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA55L-3023135LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA55L-3023135LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 13.5UH 39A 2.76 MOHM
Ngā Rauemi: HA55L-3023135LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA55L-3023135LF
Tau Wae HA55L-3023135LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 13.5UH 39A 2.76 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5163 pcs Pepa Raraunga HA55L-3023135LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.181" L x 0.906" W (30.00mm x 23.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HA55
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1482
HA55L3023135LF
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 13.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 13.5µH Shielded Wirewound Inductor 39A 2.76 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.76 mOhm Max
Whakatauranga onamata 39A I teie nei - Maama 30A