HA55-3023130LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA55-3023130LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA55-3023130LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 13UH 37A 3.25 MOHM TH
Ngā Rauemi: HA55-3023130LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA55-3023130LF
Tau Wae HA55-3023130LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 13UH 37A 3.25 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4605 pcs Pepa Raraunga HA55-3023130LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.181" L x 0.906" W (30.00mm x 23.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HA55
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1480
HA553023130LF
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 13µH
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 13µH Shielded Wirewound Inductor 37A 3.25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 37A I teie nei - Maama 40A