HA55L-3623400LF
TT ElectronicsTT Electronics
HA55L-3623400LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA55L-3623400LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 40UH 26A 6.2 MOHM TH
Ngā Rauemi: HA55L-3623400LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA55L-3623400LF
Tau Wae HA55L-3623400LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 40UH 26A 6.2 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4956 pcs Pepa Raraunga HA55L-3623400LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.417" L x 0.906" W (36.00mm x 23.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HA55
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1485
HA55L3623400LF
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 40µH
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 40µH Shielded Wirewound Inductor 26A 6.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.2 mOhm Max
Whakatauranga onamata 26A I teie nei - Maama 20A