NLCV25T-R33M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R33M-EFRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV25T-R33M-EFRD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330NH 1.48A 78 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV25T-R33M-EFRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV25T-R33M-EFRD
Tau Wae NLCV25T-R33M-EFRD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330NH 1.48A 78 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 570942 pcs Pepa Raraunga NLCV25T-R33M-EFRD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-EFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz Inangarangi 330nH
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330nH Unshielded Wirewound Inductor 1.48A 78 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.48A I teie nei - Maama -