NLCV25T-R22M-PFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R22M-PFRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV25T-R22M-PFRD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV25T-R22M-PFRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV25T-R22M-PFRD
Tau Wae NLCV25T-R22M-PFRD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491631 pcs Pepa Raraunga NLCV25T-R22M-PFRD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-PFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.69A 60 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.69A