NLCV25T-R15M-PFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R15M-PFRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV25T-R15M-PFRD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV25T-R15M-PFRD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV25T-R15M-PFRD
Tau Wae NLCV25T-R15M-PFRD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 480368 pcs Pepa Raraunga NLCV25T-R15M-PFRD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-PFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 52.8 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 52.8 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.8A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NLCV25T-R33M-EFR
NLCV25T-R33M-EFR
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 330NH 1.48A 78 MOHM
I roto i te taonga: 522684 pcs
Tikiake: NLCV25T-R33M-EFR.pdf
RFQ
NLCV25T-R15M-PFR
NLCV25T-R15M-PFR
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 150NH 1.8A 44 MOHM SMD