NLCV25T-R22M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R22M-EFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLCV25T-R22M-EFR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM
Ngā Rauemi: NLCV25T-R22M-EFR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLCV25T-R22M-EFR
Tau Wae NLCV25T-R22M-EFR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 805406 pcs Pepa Raraunga NLCV25T-R22M-EFR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLCV-EF
Ratonga - Q @ Freq 5 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 445-17102-2
445-17102-ND
NLCV25T-R22M-EFR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.69A 60 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.69A