ZV17K1210T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV17K1210T401N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV17K1210T401N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 400A 1210
Ngā Rauemi: ZV17K1210T401N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV17K1210T401N
Tau Wae ZV17K1210T401N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 320215 pcs Pepa Raraunga ZV17K1210T401N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa ZV
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ZV17K1210T401NTR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 22V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Energy 1.8J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 1700pF @ 1kHz