ZV130K2220T501N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV130K2220T501N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV130K2220T501N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 130VAC 500A 2220 SMD
Ngā Rauemi: ZV130K2220T501N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV130K2220T501N
Tau Wae ZV130K2220T501N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 130VAC 500A 2220 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85601 pcs Pepa Raraunga ZV130K2220T501N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa ZV130K2220T501NCT Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 170V Maximum AC Volts 130V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 7.4J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) I teie nei - Te tere 300A