ZV130K1812T301N
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
ZV130K1812T301N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV130K1812T301N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 130VAC 300A 1812 SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV130K1812T301N
Tau Wae ZV130K1812T301N Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga MOV 130VAC 300A 1812 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146547 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 184.5V Varistor Voltage (Max) 205V
Raupapa Automotive, AEC-Q200 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa ZV130K1812T301NTR
Whakatakotoranga 1 Tau o nga Ports 170VDC
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 130Vrms Maximum AC Volts 5.2J
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga ZV130K1812T301N
Energy 300A Whakaahuatanga MOV 130VAC 300A 1812 SMD
I teie nei - Te tere 225.5V