ZV14K1210T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV14K1210T401N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV14K1210T401N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua VARISTOR 22V 400A 1210
Ngā Rauemi: ZV14K1210T401N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV14K1210T401N
Tau Wae ZV14K1210T401N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 22V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 278634 pcs Pepa Raraunga ZV14K1210T401N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 22V Varistor Voltage (Min) 19.8V
Varistor Voltage (Max) 24.2V Raupapa ZV
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ZV14K1210T401NCT Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Energy 1.6J Whakaahuatanga Taipitopito 22V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 2000pF @ 1kHz