GXD38000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXD38000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3.5-38PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXD38000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXD38000
Tau Wae GXD38000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3.5-38PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21051 pcs Pepa Raraunga GXD38000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.5 ~ 38pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 3.5 ~ 38pF