GAA10006
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA10006 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA10006
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-10PF 250V TH
Ngā Rauemi: GAA10006.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA10006
Tau Wae GAA10006 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-10PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2956 pcs Pepa Raraunga GAA10006.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q789230
SG4004
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Air Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole
Waea Whakaaetanga 1 ~ 10pF Momo Whakatika Top