GAA10009
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA10009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA10009
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-10PF 250V SMD
Ngā Rauemi: GAA10009.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA10009
Tau Wae GAA10009 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-10PF 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3023 pcs Pepa Raraunga GAA10009.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.303" Dia (7.62mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GAA10009-ND
SG9103
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Air
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 1 ~ 10pF