GAA10007
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA10007 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA10007
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-10PF 250V TH
Ngā Rauemi: GAA10007.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA10007
Tau Wae GAA10007 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-10PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2989 pcs Pepa Raraunga GAA10007.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG4005
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Air
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 10pF