GAA10003
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA10003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GAA10003
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-10PF 250V CHAS MNT
Ngā Rauemi: GAA10003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GAA10003
Tau Wae GAA10003 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-10PF 250V CHAS MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3061 pcs Pepa Raraunga GAA10003.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.299" Dia (7.60mm)
Raupapa AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GAA10003-ND
SG9100
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Air
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Chassis Mount Waea Whakaaetanga 1 ~ 10pF