GXE10001
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE10001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXE10001
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.8-10PF 300V TH
Ngā Rauemi: GXE10001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXE10001
Tau Wae GXE10001 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.8-10PF 300V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20825 pcs Pepa Raraunga GXE10001.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Rahi / Rahi 0.291" L x 0.264" W (7.40mm x 6.70mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GXE10001-ND
SG9133
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 ~ 10pF Trimmer Capacitor 300V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 1.8 ~ 10pF