GXD13000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXD13000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXD13000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-13PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXD13000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXD13000
Tau Wae GXD13000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-13PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19172 pcs Pepa Raraunga GXD13000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GXD13000-ND
SG9146
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 13pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 13pF