GFR16000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GFR16000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-16PF 1000V
Ngā Rauemi: GFR16000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GFR16000
Tau Wae GFR16000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-16PF 1000V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1557 pcs Pepa Raraunga GFR16000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 750 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.469" (11.91mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 16pF Trimmer Capacitor 1000V Top User Defined Waea Whakaaetanga 1 ~ 16pF