GFR52000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GFR52000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-52PF 1000V
Ngā Rauemi: GFR52000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GFR52000
Tau Wae GFR52000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-52PF 1000V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1925 pcs Pepa Raraunga GFR52000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GFR52000-ND
SG9174
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.922" (23.42mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 52pF Trimmer Capacitor 1000V Top User Defined Waea Whakaaetanga 1 ~ 52pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SGNMNC1206K
SGNMNC1206K
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIM 2-20PF 6000V CHAS MNT