GFR12130
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GFR12130
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-120PF 1000V
Ngā Rauemi: GFR12130.pdf
Waehere Stock 605 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GFR12130
Tau Wae GFR12130 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-120PF 1000V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 605 pcs Pepa Raraunga GFR12130.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae User Defined
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 1.766" (44.86mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 1000V Side User Defined Waea Whakaaetanga 1 ~ 120pF