GDT20026
Sprague GoodmanSprague Goodman
GDT20026 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDT20026
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.5-20PF 250V TH
Ngā Rauemi: GDT20026.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDT20026
Tau Wae GDT20026 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.5-20PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2223 pcs Pepa Raraunga GDT20026.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.311" Dia (7.90mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GDT20026-ND
SG9156
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 1.5 ~ 20pF