GDT20031
Hua Hua
Tau Wae: GDT20031
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.5-20PF 250V SMD
Ngā Rauemi: GDT20031.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDT20031
Tau Wae GDT20031 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.5-20PF 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1854 pcs Pepa Raraunga GDT20031.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.311" Dia (7.90mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 1.5 ~ 20pF