GDT10026
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GDT10026
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.5-10PF 250V TH
Ngā Rauemi: GDT10026.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDT10026
Tau Wae GDT10026 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.5-10PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga GDT10026.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.311" Dia (7.90mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.370" (9.40mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 1.5 ~ 10pF