GFL36000R
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GFL36000R
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-36PF 1000V TH
Ngā Rauemi: GFL36000R.pdf
Waehere Stock 919 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GFL36000R
Tau Wae GFL36000R Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-36PF 1000V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 919 pcs Pepa Raraunga GFL36000R.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 550 @ 20MHz
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 36pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 36pF