GXC15100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXC15100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXC15100
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 10-150PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXC15100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXC15100
Tau Wae GXC15100 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 10-150PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5921 pcs Pepa Raraunga GXC15100.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 10 ~ 150pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 10 ~ 150pF