GFL75000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GFL75000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-75PF 1000V TH
Ngā Rauemi: GFL75000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GFL75000
Tau Wae GFL75000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-75PF 1000V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1677 pcs Pepa Raraunga GFL75000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.480" (37.59mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 75pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 75pF
Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JFD-LCJ696A
JFD-LCJ696A
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER
I roto i te taonga: 398 pcs
Tikiake:
RFQ
GFL12100R
GFL12100R
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-120PF 1000V TH
I roto i te taonga: 1073 pcs
Tikiake: GFL12100R.pdf
RFQ
AP10HV
AP10HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-10PF 1000V TH
I roto i te taonga: 2978 pcs
Tikiake: AP10HV.pdf
KET10L
KET10L
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP AIR TRIMMER 1-9PF 1000V PNL