GFL36000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GFL36000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GFL36000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-36PF 1000V TH
Ngā Rauemi: GFL36000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GFL36000
Tau Wae GFL36000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-36PF 1000V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2102 pcs Pepa Raraunga GFL36000.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 550 @ 20MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GFL36000-ND
SG9169
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 36pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1 ~ 36pF
Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NMA4M5HV
NMA4M5HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.6-5PF 500V SMD