GDT8R531
Hua Hua
Tau Wae: GDT8R531
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1-8.5PF 250V SMD
Ngā Rauemi: GDT8R531.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GDT8R531
Tau Wae GDT8R531 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1-8.5PF 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2299 pcs Pepa Raraunga GDT8R531.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.311" Dia (7.90mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 650 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 1 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 250V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 1 ~ 8.5pF