JBXSR3G30FSSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR3G30FSSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXSR3G30FSSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR3G30FSSDSMR
Tau Wae JBXSR3G30FSSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1262 pcs Pepa Raraunga JBXSR3G30FSSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 400V Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Ngā āhuatanga Backshell, Boot Adapter Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 3.5A