JBXSR3G30FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR3G30FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXSR3G30FCSDSR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 816 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 816 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR3G30FCSDSR
Tau Wae JBXSR3G30FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 816 pcs Pepa Raraunga JBXSR3G30FCSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 400V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea -