JBXSR3G22FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR3G22FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXSR3G22FCSDSR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 950 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 950 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR3G22FCSDSR
Tau Wae JBXSR3G22FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 22POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 950 pcs Pepa Raraunga JBXSR3G22FCSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 560V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea -