JBXSR3G14FSSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR3G14FSSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXSR3G14FSSDSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR3G14FSSDSR
Tau Wae JBXSR3G14FSSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1410 pcs Pepa Raraunga JBXSR3G14FSSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 14
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 9A