JBXSR3G10FSSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR3G10FSSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXSR3G10FSSDSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR3G10FSSDSR
Tau Wae JBXSR3G10FSSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1415 pcs Pepa Raraunga JBXSR3G10FSSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600V Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 12A